• سامان مارکتینگ ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های سامان مارکتینگ قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد . همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سامان مارکتینگ جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

  مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و سامان مارکتینگ تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

  همچنین سامان مارکتینگ ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سامان مارکتینگ را در پروفایل خود لغو کنند.

  • سامان مارکتینگ ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سامان مارکتینگ می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
  • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. سامان مارکتینگ هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
  • سامان مارکتینگ همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سامان مارکتینگ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
  • در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های سامان مارکتینگ ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
  • سامان مارکتینگ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
  • مالکیت سورس کد تمامی پروژه ها متعلق به سامان مارکتینگ بوده و تحویل سورس کد و انتقال به هاستینگ به جز سامان مارکتینگ رایگان نیست و شامل هزینه متغیر است که در صورت نیاز محاسبه و به کارفرما اعلام می‌گردد.
  • به دلیل استفاده از لایسنس های اشتراکی در وب سایت های پلن اقتصادی ارایه شده در سامان مارکتینگ، در صورت درخواست مشتری مبنی بر انتقال سایت به هاستینگ دیگری به جز هاستینگ سامان مارکتینگ، مشتری باید قبل از انتقال تمامی لایسنس های استفاده شده در وب سایت مورد نظر را از سامان مارکتینگ خریداری کند.

  نحوه تسویه حساب سرویس ها

 • تمامی سرویس سئو تنها به صورت پیش پرداخت ارائه می شوند.
 • در سرویس های طراحی سایت امکان پرداخت 50% پیش پرداخت و الباقی بعد از پایان فرآیند طراحی سایت امکان پذیر می باشد. این مدت نمی تواند بیشتر از 1 ماه از شروع فرآیند طراحی سایت به طول بیانجامد. در صورت عدم اتمام و یا عدم تایید خریدار از طراحی انجام شده تا تاریخ مذکور، خریدار موظف به پرداخت الباقی مبلغ فاکتور بوده و عدم پرداخت مبلغ کامل فاکتور موجب غیر فعال سازی موقت تمامی سرویس ها از جمله سایت طراحی شده می گردد.
 • در صورت غیر فعال شدن موقت سرویس ها به دلیل عدم پرداخت، کارفرما تا 30 روز پس از غیرفعال سازی موقت می تواند با پرداخت الباقی فاکتور + 30% کل فاکتور به عنوان هزینه راه اندازی دوباره سرویس مورد نظر خود را فعال نماید.
 • پس از گذشت 30 روز از غیر فعال سازی موقت، سامان مارکتینگ در قبال فعال سازی دوباره یا حفظ فایل و طراحی انجام شده مسئولیتی نداشته و کارفرما باید از ابتدا درخواست فاکتور و طراحی سایت دوباره ارایه دهد. البته در صورت خریداری لایسنس ها، کارفرما می تواند تا مدت پایان اعتبار لایسنس ها در دیگر سرویس های مشمول لایسنس سامان مارکتینگ از آنها استفاده کند.
 • اعتبار پیش فاکتور / فاکتور های تبلیغاتی 24 ساعت و سایر موارد از تاریخ صدور 7 روز است. مهلت شروع / اجرای سرویس ها از زمان پرداخت 30 روز بوده و بعد از 30 روز کارفرما موظف است در صورت افزایش قیمت، اختلاف قیمت را قبل از شروع سرویس پرداخت نماید. در صورت عدم پرداخت، سرویس به صورت کسر اختلاف قیمت از باقی مانده اجرا می‌گردد. ( مثال: سرویس 90 روزه در صورت افزایش قیمت 50 درصدی به صورت 45 روزه اجرا می گردد).
 • در صورت عدم پرداخت فاکتور سرویس هاستینگ تا زمان سررسید، سرویس هاستینگ به حالت غیر فعال سازی موقت درآمده و تمامی دسترسی ها قطع خواهد شد و امکان ارائه بک آپ بدون هزینه به کاربر وجود ندارد. رویه فعال سازی دوباره و غیر فعال سازی دایمی همانند موارد ذکر شده در دو بند بالا می باشد.

رویه پشتیبانی سرویس های طراحی سایت سامان مارکتینگ

 • در صورت تغییر یا حذف بدون هماهنگی کپی نوشته کپی رایت سامان مارکتینگ، سایت و تمامی فعالیت های انجام شده به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد
 • پشتیبانی ذکر شده در سرویس ها صرفا بابت خرابی سرویس یا اشکالات احتمالی در کد نوشته شده بوده و شامل اعمال تغییرات در سایت یا محتواگذاری نمی باشد.
 • در صورت تحویل دسترسی admin سایت به کارفرما، تمامی سرویس های پشتیبانی سایت بدون در نظر گرفتن زمان باقی مانده و بدون بازگردانی هزینه کنسل شده و صرفا پشتیبانی مربوط به هاستینگ و لایسنس های خریداری شده تا تاریخ اعتبار ارایه می شود.

رویه بازگردانی سرویس

 • به دلیل ماهیت شارژی تبلیغات و سرویس ها، فقط در صورت بروز اشکال و تشخیص کارشناس سامان مارکتینگ سرویس قابل بازگردانی است.
 • مبلغ سرویس بازگردانی شده پس از کسر هزینه های انتقال و خدمات ارائه شده و فقط به همان شماره کارت یا حسابی که خرید از آن انجام شده قابل بازگردانی است.
 • در صورت انصراف از خرید مبلغ پرداخت شده قابل بازگردانی نیست اما در صورت نیاز کاربر می تواند از خدمات دیگر مجموعه بنا به مبلغ پرداخت شده بهره مند گردد.
 • مسئولیت استفاده از نرم افزار های تقلبی، فیک و کرک شده و یا غیر رسمی بر روی سامانه و خدمات صرفا متوجه کاربر بوده و در صورت تشخیص کارشناس سامان مارکتینگ هیچ گونه هزینه قابل بازگردانی نمی باشد. همچنین راه اندازی دوباره سرویس، خدمات شامل هزینه اضافه خواهد بود.
 • لایسنس های خریداری شده به هیچ عنوان قابلیت بازگردانی ندارند

سامان مارکتینگ از هر جهت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
حق تغییر در قوانین و مقررات برای سامان مارکتینگ بدون اطلاع قبلی به کاربران وجود دارد.

keyboard_arrow_up