سرویس اختصاصی

سئو و افزایش رتبه سامان مارکتینگ

ارتقا اصولی و افزایش مشتری واقعی کسب و کار

ویژگی های سرویس

 سئو سفید

این نوع سئو نسبت به روش های دیگر زمان بیشتری برای پیاده سازی نیاز دارد ولی دارای پایداری بسیار بالاتر بوده و هیچگونه ریسکی در بر ندارد. همچنین مزایای زیادی همچون بهبود رتبه در هر آپدیت گوگل را به همراه دارد. این روش تخصصی ترین روش سئو است.

برنامه ریزی دقیق

سئو یک فرآیند بلند مدت است و در نتیجه نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. تیم سامان مارکتینگ با توجه به رقابت، بودجه شما و تجربه کارشناسان خود برنامه ریزی دقیق برای فرآیند سئو انجام می دهد و با پایبندی به آن یک نتیجه واقعی بر اساس استراتژی کسب می کند.

تکنیک و استراتژی بروز

موتور جستجوی گوگل همواره در حال بروز رسانی بوده و برای المان های مختلف یک استراتژی ارزش گذاری متفاوت ارایه می دهد. تیم سامان مارکتینگ با به روز نگاه داشتن اطلاعات خود همواره استراتژی شما را با علم روز تغییر می دهند تا نهایت بهره وری حاصل شود.

اهداف نتایج واقعی

با توجه به متغیر بودن بازار کار و رفتار متقابل و متفاوت رقبای شما هیچگاه نتیجه گیری قطعی امکان پذیر نیست اما سامان مارکتینگ با توجه به تجربه خود همواره اهداف واقعی انتخاب می کند و نتایج فراتر از اهداف انتخاب شده کسب می کند.

سوالات متداول

هزینه سرویس ؟

هزینه سئو کاملا به کلمات کلیدی، رقابت و سرعت کسب رتبه مورد نظر شما بستگی دارد ولی به صورت حداقلی، هزینه برای مجموع ۳ کلمه کلیدی بدون احتساب هزینه های جانبی مانند رپورتاژ ماهانه 5 تا 7.5 میلیون تومان در ماه برآورد می شود.

چقدر زمان می برد ؟

استراتژی سئو سفید سامان مارکتینگ معمولا به ۳ تا ۶ ماه برای بهره وری زمان نیاز دارد که برای کلمات کلیدی با درجه سختی مختلف ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. معمولا از ماه دوم بهبود نتایج قابل مشاهده است.

آیا نیاز به محتوا سازی مداوم وجود دارد ؟

بنا به ارتباط کلمات کلیدی شما ممکن است تنها یک تا دو محتوا کافی باشد و یا اینکه برای هر کلمه کلیدی یک محتوا در نظر گرفته شود. محتوا سازی مداوم و بدون استراتژی فقط باعث سردرگمی گوگل شده و برای سایت های شرکتی مضر است.

نیاز به استخدام نیرو برای سایت دارم ؟

خیر. تمام فعالیت های مورد نیاز توسط تیم سامان مارکتینگ انجام می شود. سئو یک فرآیند تخصصی است نیاز به کارشناس متخصص دارد. البته در مورد محتوا و استراتژی با مسئول پروژه مشورت شده و گزارش مداوم ارایه می شود.

keyboard_arrow_up