سرویس اختصاصی

تبلیغ در گوگل سامان مارکتینگ

تصاحب لینک ۱ گوگل به روش تجاری

ویژگی های سرویس

 تکنیک تخصصی آکادمیک

استفاده از کارشناسان خبره و تکنیک های تخصصی تبلیغ به شما کمک می کند تا به صورت هدفمند و حرفه ای از خدمات گوگل استفاده کنید. تمامی کارشناسان دپارتمان تبلیغ در گوگل سامان مارکتینگ دارای مدرک و تاییدیه رسمی از گوگل می باشند.

تضمین کمترین هزینه

با بکارگیری تکنیک های علمی، اکانت های با امتیاز بالا و حساب های بانکی معتبر و خرید مستقیم از گوگل، کمترین هزینه ممکن در مقابل بیشترین بازده را از بودجه ی خود خواهید داشت. استراتژی سامان مارکتینگ کمترین هزینه و بیشترین بازده را تضمین می کند.

شریک تجاری گوگل

ما شریک تجاری و مورد اعتماد گوگل هستیم. مستقیم و با استفاده از ابزار رسمی گوگل، بدون هیچ گونه تقلبی به نمایش تبلیغ شما می پردازیم و گوگل گزارش آن را مستقیم برای خود شما ارسال می کند. این رابطه مستقیم با حذف چرخه های بی حاصل به ثبات سرویس کمک می کند.

ارایه آمار دقیق کلیک ها

شما مهمترین نقش را در پیشرفت کسب و کار خود دارید و بدون شک بهترین راه را برای ارتقا کسب و کار خود انتخاب می کنید. آمار دقیق ارائه شده از جستجو ها به شما کمک می کند تا بهترین راه را برای توسعه کسب و کار خود انتخاب کنید.

” پارتنر رسمی گوگل هستیم “و به این پارتنرشیپ افتخار می کنیم.

برای دریافت تاییده گوگل به لینک زیر مراجعه کنید
( لطفا به دلیل تحریم ایران از فیلـ تر شکن استفاده کنید )

سوالات متداول

هزینه سرویس ؟

هزینه سرویس شامل یک هزینه ثابت جهت پشتیبانی سامان مارکتینگ به صورت ماهانه و یک هزینه متغیر بابت مجموع کلیک ها و قیمت هر کلیک است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

راه اندازی چقدر زمان می برد ؟

از زمان پرداخت مبلغ فاکتور تا راه اندازی کمتر از ۷۲ ساعت زمان نیاز است. معمولا اکثر سرویس ها در کمتر از ۲۴ ساعت راه اندازی می شوند. دلیل این سرعت پارتنرشیب مستقیم ما با گوگل و خرید بدون واسطه است.

برای شروع چقدر بودجه نیاز است ؟

بودجه شما کاملا به کلمات کلیدی مورد نظر شما، رقابت حوزه فعالیت شما و همچنین جایگاه فعلی شما در گوگل وابسته است. شما می توانید با بودجه ماهیانه دو میلیون تومان تبلیغ خود را آغاز کنید ولی پیشنهاد سامان مارکتینگ حداقل بودجه ماهانه ۴ میلیون تومان است.

برای تبلیغات نیاز به استخدام کارشناس دارم ؟

خیر. تمام فعالیت های مورد نیاز توسط تیم سامان مارکتینگ انجام می شود. تبلیغ در گوگل یک فرآیند تخصصی است نیاز به کارشناس متخصص دارد. البته در مورد زمان بندی، استراتژی و بودجه روزانه با مسئول پروژه مشورت شده و گزارش مداوم ارائه می شود.

keyboard_arrow_up