سرویس اختصاصی

تبلیغات و جذب هدفمند فالوور
واقعی و فعال اینستاگرام سامان مارکتینگ

ویژگی های سرویس

 فالوور هدفمند

فالوور هدفمند علاقه مند به موضوع صفحه و محتوای صفحه شماست. پس بدون شک پست های شما را لایک می کند، برای شما کامنت می گذارد و از خدمات یا کالای ارایه شده توسط شما استفاده می کند.

سامانه هوشمند

سامانه اختصاصی و هوشمند سامان مارکتینگ به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نصب نرم افزار، تمامی فعالیت های لازم جهت جذب فالوور را انجام می دهد.

فالوور های واقعی

فالوور های جذب شده شما را به صورت دلخواه فالو می کنند و کاملا واقعی هستند. این فرآیند باعث رفتار طبیعی کاربران مانند لایک و کامنت می شود.

پشتیبانی واقعی

بر خلاف دیگر سامانه های جذب فالوور، سامان مارکتینگ با حفظ رفتار حرفه ای خود در تمامی سرویس ها نسبت به ارایه پشتیبانی واقعی برای سرور جذب فالوور خود می کند.

سوالات متداول

نحوه کار سامانه چگونه است ؟

سامانه از جانب شما به تبلیغات در صفحات طرف قرارداد مجموعه سامان مارکتینگ پرداخته و برای جلب رضایت تا دو برابر تعداد خریداری شده نسبت به جذب فالوور اقدام می کند. پس از جذب با کسر میزان ریزش و فالوور های فیک احتمالی، تعداد نهایی فالوور های واقعی و ایرانی با توجه به جذب دو برابری اولیه، بیش از مقداری خریداری شده خواهد بود.

چطور می توانید به ما اعتماد کنید ؟

سامان مارکتینگ یک مجموعه با صدها مشتری فعال و سرویس های گوناگون می باشد. همچین دارای تاییده از وزارت صنعت، معدن و تجارت و تاییده بوده و دارای نماد اعتماد و نشان ثبت ملی و تاییدیه از گوگل و همچنین عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران می باشد.

جذب فالوورها چقدر زمان می برد ؟

با توجه به پیچیدگی سیستم تبلیغاتی و بنا به برنامه کاری و شلوغی صفحات طرف قرارداد و بنا به تعداد خریداری شده زمان جذب بین یک هفته تا یک ماه طول می کشد.

میزان ریزش فالوور چقدر است ؟

ریزش فالوور ها امری طبیعی در جذب فالوور واقعی می باشد. ولی سامان مارکتینگ با هدف جذب رضایت مشتریان تا دو برابر فالوور خریداری شده را جذب کرده و نتیجه نهایی فالوور ها بیش از تعداد خریداری شده خواهد بود و ریزش شما در این سرویس 0 است.

نیاز به تخصص و آموزش دارم ؟

خیر. تمام فعالیت های مورد نیاز توسط تیم سامان مارکتینگ انجام می شود. جذب فالوور هدفمند یک فرآیند تخصصی است نیاز به کارشناس متخصص دارد. البته در مورد زمان بندی، استراتژی و با مسئول پروژه مشورت شده و گزارش مداوم ارائه می شود.

keyboard_arrow_up